Co Vás čeká na cestě k Vaší vysněné hmotnosti a zdravému organismu

  • Informační schůzka

Na první schůzce Vás budu informovat o principech programu Metabolic Balance® . Poté se můžete rozhodnout, zda máte o účast v programu zájem. Tato první schůzka je zdarma.

  • Dotazník

V případě Vašeho zájmu o účast v programu Metabolic Balance® spolu na druhé schůzce vyplníme dotazník. Jedná se o zjištění základních údajů (váhy, míry), zdravotního stavu a stravovacích zvyklostí spolu se stanovením Vašeho osobního cíle, kterého chcete dosáhnout.

  • Laboratorní vyšetření krve

Dalším krokem je laboratorní vyšetření krve. Toto probíhá v doporučené nebo Vámi zvolené laboratoři, na základě seznamu potřebných krevních hodnot. Odběr krve a laboratorní rozbor nejsou součástí ceny programu.

  • Sestavení individuálního jídelního plánu

Váš osobní jídelní plán bude poté sestaven institutem Metabolic Balance®, a to na základě bodů 2 a 3.

  • Předání jídelního plánu

Na další, třetí schůzce, Vám osobně předám Váš jídelní plán. Podrobně Vás seznámím s obsahem Vašeho plánu a vysvětlím Vám jednotlivé fáze programu. Domluvíme si další termín setkání, na kterém Vás budu kontrolně přeměřovat a vážit.

  • Konzultace s poradcem

Dalším krokem jsou společně naplánované čtyři osobní schůzky, na kterých Vás budu kontrolně přeměřovat a vážit. Zde budeme řešit Váš postup v programu a Vaše případné dotazy. Samozřejmě jsem Vám k dispozici i mimo naplánované schůzky prostřednictvím telefonu nebo mailu.

Další individuální konzultace po ukončení programu jsou možné dle domluvy a platného ceníku.

Já sama jsem programem Metabolic Balance® prošla. Podívejte se na můj příběh.

V současné době praxi neprovozuji